Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

С 29 мая будет открыта граница со странами ЕС и Молдовой: разъясняет Госпогранслужба

С украинской стороны будет открыт пропуск на КПП на границе с Польшей, Словакией, Венгрией, Румынией и Молдовой

Україна відкриє ще 66 пунктів пропуску на державному кордоні в ніч з 28 на 29 травня. Урядове рішення набере чинності цієї ночі.

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, сьогодні були оприлюднені зміни до розпорядження №288.

«Це рішення набуде чинності цієї ночі з 00:00 29 числа, фактично відкриваються додатково 66 пунктів пропуску цієї ночі. 56 пунктів пропуску залишаються закритими. Вони визначені у додатку даного розпорядження», – зазначив Дмеченко.

Він уточнив, з української сторони буде відкрито пропуск на КПП на кордоні з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією і Молдовою. КПП на кордоні з Росією та Білоруссю це рішення не стосується.

Зазначимо, з початку карантину Україна поступово закривала пункти пропуску, щоб попередити завезені випадки коронавірусу.

***

Від редакції: Розпорядженням від 20.05.2020 р. №589-р встановлено оновлений перелік пунктів пропуску, які залишаються поки закритими. Цей перелік було опубліковано в Урядовому кур'єрі №100 від 28.05.2020 р.; у форматі Word його можна завантажити за посиланням.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Таможня , Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме