Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

С 9 апреля в «красной» зоне разрешили торговлю посадочным материалом и работу химчисток

КМУ разрешил на территории «красной» зоны торговлю посадочным материалом и услуги по стирке и химической чистке текстильных и меховых изделий

Кабінет міністрів дозволив на території регіонів, на яких установлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки, торгівлю садівним матеріалом та надання послуг з прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів. Таке рішення міститься у Постанові № 310 від 07.04.2021. Зауважимо, що цією ж Постановою №310 змінено порядок перетину на час карантину. Про це ми писали тут. Зміни внесені до постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236

Постанова № 310 опубліковано в "Урядовому кур'єрі" № 68 від 09.04.2021 р. Відповідно з цієї дати вищезгадані види діяльності вжене є забороненими.

Нагадаємо, станом на 9 квітня за даними МОЗ,  «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки встановлений в Києві, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

У "червоній" зоні забороняється робота ТРЦ, кафе, ресторанів, а також масові заходи. Також там обмежується відвідування навчальних закладів. Крім того, місцева влада може самостійно обмежувати роботу транспорту.

Водночас з "червоної" зони карантину найближчим часом можуть вийти західні області України, які першими зіткнулися з третьою хвилею коронавірусу.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме