Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

КМУ существенно сократил срок действия «желтых» COVID-сертификатов со 120 до 30 дней

Кабинет министров Украины в четыре раза сокращает срок действия «желтых» COVID-сертификатов. Теперь он будет действовать в течение 30 дней. До изменений он действовал на протяжении 120 дней

Кабінет міністрів України в чотири рази скорочує термін дії «жовтих» COVID-сертифікатів. Тепер він діятиме протягом 30 днів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання уряду.

«Також змінено термін дії "жовтого" COVID-сертифіката, який підтверджував проведення як мінімум одного щеплення. Він становитиме 30 днів, раніше він був дійсним 120 днів», – зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Примітно, що в Україні інтервал між введенням першої та другої дози вакцини AstraZeneca становить від 4 до 12 тижнів. На засіданні уряду Ляшко окремо не роз'яснював, чи означає це, що тим, хто вакцинується AstraZeneca, «жовтий» сертифікат буде недоступний через 30 днів.

Нагадаємо, сьогодні також вносяться зміни до правил адаптивного карантину в Україні, згідно з якими у «жовтих» зонах бізнес зможе працювати, якщо всі співробітники отримають по дві дози вакцини від COVID.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 9

Новости по теме

Консультации по теме