Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

За перевозку детей без автокресла грозит штраф

В правилах дорожного движения отмечено, что детей, рост которых меньше 145 см, следует перевозить в автомобиле в детском кресле

В Україні перевезення дітей в автомобілі без спеціального автокрісла заборонено. Водії можуть отримати серйозний штраф.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу патрульної поліції Київської області у Telegram.

У правилах дорожнього руху зазначено, що дітей, зріст яких менше 145 см, слід перевозити в автомобілі в дитячому кріслі. Також дітей необхідно пристібати.

Порушення таких правил передбачає штраф на водія у розмірі 510 гривень. За повторне порушення цього правила ПДР передбачає штраф 850 гривень.

«Перевезення дитини віком до трьох років у легковому автомобілі на передньому сидінні можливе при встановленні дитячої утримуючої системи проти напрямку руху. У цьому випадку обов'язково відключіть фронтальну подушку безпеки», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Верховна рада розглянула законопроект про встановлення відповідальності за продаж ліків дітям. Документ ухвалили у другому читанні, «за» проголосували 315 нардепів.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме