Главная Все новости Госрегулирование Законы и подзаконные акты

ВРУ создала Временную специальную комиссию по вопросам защиты прав инвесторов

Глава ВРУ Дмитрий Разумков подписал постановление об образовании Временной специальной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам защиты прав инвесторов

Голова українського Парламенту Дмитро Разумков підписав Постанову про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів (№5659).

Документ визначає основними завданнями Комісії:

  • підготовку та надання на розгляд до Верховної Ради України, в установленому порядку, законодавчих ініціатив щодо захисту прав інвесторів, забезпечення рівного захисту прав, інтересів і майна суб'єктів інвестиційної діяльності незалежно від форми власності, а також ефективного інвестування в економіку України, розвитку міжнародного економічного співробітництва та інтеграції;
  • визначення пріоритетних напрямків вдосконалення законодавства щодо створення умов для інвестиційної діяльності;
  • забезпечення захисту прав інвесторів (бізнесу);
  • здійснення парламентської співпраці з бізнес-асоціаціями та профільними структурами для сприяння створенню безперешкодних умов для залучення інвестицій;
  • збір та аналіз, в межах повноважень, інформації для проведення парламентських слухань щодо випадків порушення прав бізнесу судовою владою, органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади України, в тому числі правоохоронними органами, порушень прав інвесторів шляхом зловживань положеннями чинного законодавства України.

До складу Тимчасової спеціальної комісії увійшло 13 народних депутатів.

 

Від редакції: із текстом постанови і зв складом Тимчасової комісії можна ознайомитись тут. Текстом також передбачається, що ця постанова набирає чинності з дня її прийняття. Як бачимо, вона вже підписана спікером ВРУ, проте ще не опублікована і не набрала чинності.  

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Госрегулирование / Законы и подзаконные акты
Теги:
Инвестиции

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме