Главная Все новости Госрегулирование Другое

Возможно ли изменить кадастровый номер земельного участка?

Изменение кадастрового номера на существующем земельном участке все же возможно, но только в случае расширения или сужения его границ

Зміна кадастрового номера у існуючої земельної ділянки все ж можлива, але тільки у разі розширення чи звуження її меж. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Директора Департаменту містобудування і архітектури КМДА Юрій Тацій. Зазначає Liga360.

Згідно зі статтею 1 Закону «Про Державний земельний кадастр», кожна земельна ділянка під час реєстрації отримує унікальний код - кадастровий номер. Це індивідуальний набір цифр і знаків, який зберігається за ділянкою протягом всього часу її існування.

Найчастіше номер змінюється у таких випадках:

  • коли землю розділяють на декілька частин. Тоді кожна новоутворена ділянка отримує власний кадастровий номер, адже її початкові межі змінено;
  • коли ділянки об'єднують в одну. Принцип зміни меж такий самий, а значить нова територія отримує один новий кадастровий номер.

В обох випадках власник (або власники) повинні отримувати містобудівні умови та обмеження на будівництво, навіть якщо воно вже розпочато. І цілком можливо, що наявні споруди суперечитимуть виданій документації. У такому разі отримувач МУО зобов'язаний змінити параметри своєї забудови.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ЛІГА:ЗАКОН
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Регистрация , Земля

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме