Главная Все новости Госрегулирование Другое

ВРУ поддержала в І чтении реформу Госзанятости

21 сентября принят за основу проект Закона «О внесении изменений в Закон Украины «Об общеобязательном государственном социальном страховании на случай безработицы»

21 вересня ВРУ прийняла за основу проект Закону №3115 "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".

Метою законопроекту є підвищення ефективності роботи Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України в частині управлінської діяльності та виконання статутних завдань.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”  щодо роботи Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України в частині зміни складу правління Фонду, збільшивши в ньому кількість представників від держави, зміни порядку проведення засідань та прийняття рішень правлінням Фонду, порядку обрання голови правління Фонду з метою встановлення посиленого державного контролю над діяльністю Фонду.

Законопроектом, зокрема, пропонується:

  • ліквідувати принцип паритетності формування правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • змінити представництво сторін соціального діалогу в правлінні Фонду (по 3 представники від застрахованих осіб та роботодавців, та 8 представників від держави);
  • визначити правомочність засідання правління Фонду, якщо на ньому присутня більшість від загальної чисельності членів правління;
  • скоротити строк повноважень членів правління, який становитиме 3 роки;
  • ліквідувати механізм черговості представників сторін на посаді голови правління Фонду;
  • надати право органу державного нагляду скликати та проводити позачергове засідання правління Фонду;
  • виключити положення статті 17 Закону, щодо непоширення бюджетного законодавства на порядок використання Фондом коштів, що надходять від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Законопроекты

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме