Главная Все новости Налогообложение Общие положения

В Украине стало больше налоговых должников. По состоянию на 01.02.2019 г. их практически 954 тысячи

Согласно перечню от ГФСУ, по состоянию на 01.02.2019 года в Украине насчитывается 953 978 предприятий и предпринимателей, которые имеют налоговый долг

27 лютого 2019 року ДФСУ на офіційному веб-сайті оприлюднила оновлений перелік суб’єктів господарювання, які мають податковий борг (станом на 01.02.2019 р.).

Згідно з цими даними, в Україні налічується 953 978 підприємств та підприємців, які мають податковий борг перед державним або місцевим бюджетом. Тобто кількість податкових боржників збільшилася на 17 980 осіб (у січні перелік налічував 935 998 юросіб та ФОП).

Переглянути перелік можна, завантаживши файл у форматі .xls розміром 55,7 Мб: або безпосередньо з сайту ДФСУ, або його копію у нас на сайті.

У переліку, зокрема, зазначено:

  • найменування (П.І.Б.) суб'єкта господарювання (юрособа або ФОП), який має податковий борг;
  • код ЄДРПОУ;
  • П.І.Б. керівника суб'єкта господарювання;
  • найменування територіального органу ДФС;
  • П.І.Б. керівника територіального органу ДФС;
  • загальна сума податкового боргу суб'єкта господарювання до державного бюджету, тис. грн;
  • загальна сума податкового боргу суб'єкта господарювання до місцевого бюджету, тис. грн.

Зверніть увагу! Оприлюднення інформації про суб'єктів господарювання, які мають податковий борг, на сайті ДФСУ, не звільняє від необхідності отримувати довідку для підтвердження відсутності заборгованості. Адже сума податкового боргу може змінюватись щоденно. На цьому наголосили податківці у листі від 03.12.2018 р. №22575/5/99-99-09-07-01-16.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Предприниматели , Налоговый долг , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме