Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Комитет Гетманцева одобрил финальную редакцию проекта налоговой реформы-2021

По словам Железняка, комитет ВРУ по налоговой политике уже одобрил окончательный вариант законопроекта №5600 ко II чтению. Согласовано 159 поправок к предыдущей редакции проекта

12 жовтня Комітет ВРУ з податкової політики схвалив остаточну версію законопроєкту №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» до другого читання.

Про це повідомив перший заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, Ярослав Железняк у своєму каналі в Телеграмі.

«Податковий комітет затвердив фінальну редакцію скандального податкового законопроєкту №5600», – зазначив у своєму пості Железняк.

Він наголосив, що тепер документ містить 159 поправок, і саме ця таблиця піде на розгляд залу на пленарному тижні з 18 жовтня.

Зауважимо, що наразі тексту доопрацьованої порівняльної таблиці на сайті ВРУ не викладено. Але в окремому пості Железняка міститься текст цієї таблиці. Її можна переглянути тут.

Та й не відомо, за що саме буде проголосовано депутатами на засіданні.

Нагадаємо, що на минулому тижні депутати ВРУ вирішили розглядати законопроєкт №5600 за особливою процедурою. Особлива процедура означає, що кожна фракція та група може наполягати на розгляді п’яти поправок, а депутат – на розгляді однієї не врахованої комітетом поправки.

Про прийняття законопроєкту №5600 у ІІ читанні повідомимо окремо. 

Всі новини на тему податкової реформи можна переглянути тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Налоговая реформа

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме