Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Подписание законопроекта №5600 заблокировано: зарегистрированы уже 23 проекта постановлений ВРУ

На протяжении 30 ноября, 1 и 2 декабря на сайте ВРУ было зарегистрированы 23 проекта постановления ВРУ об отмене решения ВРУ от 30.11.2021 о принятии во ІІ чтении и в целом законопроекта №5600

Нагадаємо, що 30 листопада під час чергового засідання ВРУ було прийнято у ІІ читанні законопроєкт №5600 про внесення змін до ПКУ та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень. За нього проголосували 255 народних депутатів. Детально, чого чекати платникам податків від цього проєкту ми писали тут

Цього ж дня народний депутат з партії "Європейська солідарність", Артур Герасимов,  зареєстрував проєкт постанови №5600/П про скасування рішення  ВРУ від 30.11.2021 про прийняття у другому читанні та в цілому проєкту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (№5600 від 02.06.2021).

А 1 та 2 грудня з'явилося ще 22 проєктів про скасування рішення ВРУ  прийняття проєкту № 5600. Автори більшості з них народні депутати від політичної партії "Європейська Солідарність".

Як зазначається у пояснювальних записках до проєктів, ухвалення проєкту № 5600 відбулося із грубими порушеннями вимог Регламенту Верховної Ради України, статі 45, яка передбачає, порядок голосування пропозицій і поправок на пленарному засіданні ВРУ.

Але поки не буде розглянуто проєкти постанов, ані спікер ВРУ, ані Президент не зможуть підписати законопроєкт №5600.

Чекаємо далі...

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Налоговая реформа

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 8

Новости по теме

Консультации по теме