• Посилання скопійовано

До уваги охоронних компаній! До 20 січня ще є час перейти на загальну систему

Податківці наголосили, що рекомендований граничний строк подання заяви про відмову від ЄП для субʼєктів, які займаються охоронною діяльністю, - до 20 січня 2026 року включно

До уваги охоронних компаній! До 20 січня ще є час перейти на загальну систему

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що п. 4 розд. І Закону України від 03.12.2025 року №4698-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування банків податком на прибуток підприємств у 2026 році та перенесення строків введення в дію Електронної системи обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах» п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України доповнено новим п.п. 11.

Відповідно до внесених змін, зокрема, юридичні особи, які здійснюють охоронну діяльність, не можуть бути платниками єдиного податку третьої групи.

Норми набрали чинності 01.01.2026.

Звертаємо увагу, що рекомендований граничний строк подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування – до 20 січня 2026 року включно.

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Спрощена система/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»