• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

ДПС запрошує отримати Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка

Вилучено з «Моїх новин»

Згідно з пп. «а» пункту 5 розділу ІІ «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України від 04.11.2011 р. №4014 Свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 рік є дійсними до отримання нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше ніж до 1 червня 2012 року.

З урахуванням зазначеного Державна податкова служба запрошує платників податків отримати Свідоцтво платника єдиного податку нового зразка згідно з поданими заявами про застосування спрощеної системи оподаткування на 2012 рік. Заміна та видача Свідоцтв платникам спрощеної системи оподаткування буде проводитися у зручний для платників податків час, бо ДПС працює з подовженим робочим днем, у вихідні та святкові дні. Крім того, зазначаємо, що Свідоцтво видається безстроково, виключно суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Спрощена система/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»