• Посилання скопійовано

Гетманцев закликає платників ЄП 2% не подавати «терміново» заяви про перехід на 3 групу

Щоправда, про відсутність необхідності переходу Гетманцев повідомив у своєму Телеграмі увечері останнього дня, коли можна подавати заяву про перехід

Гетманцев закликає платників ЄП 2% не подавати «терміново» заяви про перехід на 3 групу

Гетманцев у своєму Телеграм-каналі звернувся до підприємців – платників 2% єдиного податку.

«Цього місяця не треба терміново подавати заяву про перехід на третю групу єдиного податку. Ні якщо ви щойно зареєстроний ФОП, ані якщо ви були на 5% раніше.

Після вступу в дію законопроєкту №8401 у вас буде можливість перейти на будь-яку зручну групу єдиного податку», – повідомив він.

Нагадаємо, що раніше депутати Железняк, Южаніна та той же Гетманцев вказували, що  скасування:

  • мораторію на перевірки ДПС та на фінштрафи,
  • спецгрупи ЄП 2%,
  • можливості не сплачувати ЄСВ та ЄП ФОПами

– з 1 липня не відбудеться. Але це повʼязано не з доброю волею законодавців, а тільки з відсутністю засідань ВРУ у червні. Тож роки що скасування цих податкових пільг перенесено на 1 серпня.

За окремою інформацією Гетманцева, для платників податків розроблено чіткі перехідні правила під час переходу зі сплати 2% ЄП на сплату інших податків та встановлено мораторій на певні види перевірок. 

Рубрика: Спрощена система/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»