• Посилання скопійовано

До системи єЧерга для вантажівок додали нові опції

З 29 березня нумерація та час реєстрації у чергу відображатиметься тільки для тих вантажівок, які стали в чергу після оновлення у системі

До системи єЧерга для вантажівок додали нові опції

Міністерство відновлення послідовно працює над розвитком та покращення системи єЧерга, зокрема для вантажних автомобілів. З 29 березня на порталі з’являться оновлення, які підвищать прозорість функціонування системи. 

У розділі “Завантаженість” на сайті та у застосунку з’явиться низка нової інформації: 

  • Номерний знак причепу вантажівки. Раніше в системі було відкрито номер тягача.

  • Новий список «На контролі в МАПП», де будуть транспортні засоби, які заїхали на контроль до пункту пропуску завдяки реєстрації у системі єЧерга, Також буде відображено час перебування такого транспорту в пункті пропуску.

  • До всіх вантажівок зі списку «На контролі в МАПП», «Приготуватись до в’їзду» та «Черга очікування» буде додано дату, час бронювання місця в черзі та порядковий номер. Останній присвоюється у момент бронювання місця в черзі. 

  • Окремі позначки для машин, що виконують спеціальні, гуманітарні рейси, або перевозять пошту.

  • Номери машин, які здійснюють спеціальні рейси, у системі будуть приховані з міркувань безпеки.

Важливо, що нумерація та час реєстрації у чергу відображатиметься тільки для тих вантажівок, які стали в чергу після оновлення у системі. 

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». 

Джерело: Міністерство розвитку громад та територій України

Рубрика: Суспільство і життя/Авто

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Авто»