• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Запровадження е-ТЦК та повноцінне переведення ВЛК в онлайн: пріоритети Міноборони

Вилучено з «Моїх новин»

За проєктом програми Уряду Міноборони до грудня 2025 р. має забезпечити формування екосистеми е-ТЦК та запустити другий етап цифровізації ВЛК для військовозобовʼязаних

Запровадження е-ТЦК та повноцінне переведення ВЛК в онлайн: пріоритети Міноборони

18 серпня новим Урядом було презентовано проєкт Програми його діяльності.

У проєкті програми містяться й цілі Міноборони. Так, вказано, що Уряд переходить до мережево-центричних спроможностей, цифровізує управління персоналом, медичне забезпечення, мобілізаційні процеси, роботу з постачальниками озброєння, забезпечує захист інформаційно-комунікаційних систем.

Зокрема, передбачається:

  • до грудня 2025 р. забезпечити формування екосистеми е-ТЦК: у Резерв+ та інших системах впроваджено сервіси для військовозобов’язаних, які забезпечують зменшення навантаження на територіальні центри комплектування на 15 відсотків у розрізі кількості відвідувачів на місяць;
  • до грудня 2025 р. запустити другий етап цифровізації військово-лікарської комісії для військовозобовʼязаних. Медичну інформаційну систему масштабовано до рівня пілотних бригад, військовослужбовці яких можуть користуватися відповідними послугами в електронному вигляді.

Увага! Усі новини про застосунок «Резерв+» (з них понад 50 тільки з початку 2025 року) читайте за посиланням.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»