• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Нова допомога дітям з інвалідністю підгрупи А 6500 грн: подробиці від Мінсоцполітики

Вилучено з «Моїх новин»

За підтримки UNICEF Мінсоцполітики виплатить одноразову грошову допомогу дітям з інвалідністю підгрупи А. Йдеться про надання одноразової цільової грошової допомоги у дев’яти областях України. Перелік областей дивіться в новині

Нова допомога дітям з інвалідністю підгрупи А 6500 грн: подробиці від Мінсоцполітики

Відповідний документ був підписаний Міністром соціальної політики, сім’ї та єдності України Денисом Улютіним та новопризначеною головою представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей Демулен. Розповідає Мінсоцполітики.

Йдеться про надання одноразової цільової грошової допомоги у розмірі 6500 грн для дітей з інвалідністю підгрупи А у дев’яти областях України: Чернігівській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій. 

Допомога може бути використана на будь-які потреби, пов’язані з підготовкою до зимового періоду, які визначає сім’я, і не обмежується конкретними видами товарів.

Передбачається, що в межах програми допомогу буде надано близько 9 тисячам дітей.

Кошти будуть нараховані на рахунок надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні, відкритого Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України у Національному банку України.

Нагадаємо, раніше Уряд розширив напрями використання коштів гуманітарного рахунку для допомоги цивільним.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»