• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Станом на 8 липня в «Резерв+» вже можна оформити відстрочку особам з інвалідністю

Вилучено з «Моїх новин»

З 24 червня було тимчасово недоступним: подання заяви на відстрочку за підставою інвалідності; оновлення даних про інвалідність та перевірка операторами ТЦК та СП. Станом на 8 липня особи з інвалідністю вже можуть подавати заяви на відстрочку через «Резерв+»

Станом на 8 липня в «Резерв+» вже можна оформити відстрочку особам з інвалідністю

Міністерство оборони України зазначає, що у застосунку Резерв+ тимчасово призупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Це зроблено, щоб не допустити помилок в обробці заяв через некоректну відповідь реєстрів соціальної сфери.

Тимчасово може бути недоступним:

  • подання заяви на відстрочку за підставою інвалідності;
  • оновлення даних про інвалідність онлайн;
  • перевірка відповідних даних операторами ТЦК та СП.

Важливо: це не впливає на вже чинні відстрочки та не скасовує право на відстрочку за наявності законних підстав.

Після відновлення стабільного обміну даними послуги знову стануть доступними в Резерв+. Про це повідомимо додатково.

Оновлення від 08.07.2026

Станом на 8 липня особи з інвалідністю вже можуть подавати заяви на відстрочку через «Резерв+».

***

Увага! Усі новини про застосунок «Резерв+» (з них понад 45 тільки з початку 2026 року) читайте за посиланням.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Міністерство оборони України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»