Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Комітет ВРУ підтримує впровадження вихідного дня 28 липня

Комітет соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав ініціативу Володимира Зеленського оголосити 28 липня вихідним днем

Нагадаємо, що 25 серпня Зеленським внесено проєкт Закону №5864 про визнання Дня Української Державності вихідним днем. Указ про встановлення цього свята Голова держави підписав 24 серпня під час урочистостей з нагоди 30-річчя незалежності України. Ним передбачається внести зміну до ст. 73 КЗпП, доповнивши її новим абзацом щодо встановлення 28 липня Дня Української Державності як святкового дня. Таким чином, День Української Державності стане святковим вихідним днем. Про це ми писали тут.

А вже 13 вересня члени Комітету з питань соцполітики під час засідання 13 вересні розглянули проект Закону про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня - День Української Державності, №5864.

Законопроект доповів Представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук.

За результатами розгляду члени Комітету одноголосно прийняли рішення включити законопроект до порядку денного шостої сесії і рекомендували Верховній Раді прийняти за основу та в цілому.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі