• Посилання скопійовано

Воєнний стан та мобілізацію продовжено ще на три місяці – до 21 листопада: діють закони

Воєнний стан та загальна мобілізація в Україні продовжені ще на 90 діб – до 21 листопада. 15 серпня ВРУ підтримала в цілому відповідні законопроєкти №7664 та №7665, а 16 серпня їх підписав Президент, а 17 серпня їх опубліковано в "Голосі України"

Воєнний стан та мобілізацію продовжено ще на три місяці – до 21 листопада: діють закони

Воєнний стан

Нагадаємо, що вранці 24 лютого росія розпочала війну проти нашої держави. Тоді Президент оперативно підписав Указ №64/2022, яким в Україні запроваджено воєнний стан з 24 лютого  строком на 30 діб. Згодом його було тричі продовжено (до 25 квітня, 25 травня та 23 серпня). 

Та, на жаль, війна триває й надалі. З огляду на це, 12 серпня Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт №7664 "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні".

За ним строк дії воєнного стану в Україні буде продовжений з 05:30 23 серпня 2022 року строком на 90 діб.

15 серпня на черговому засіданні ВРУ прийнято в цілому цей законопроєкт. На цьому наголосив Железняк у своєму Телеграм-каналі.

16 серпня Закон №2500 підписав Президент. Про це йдеться у карточці законопроєкта. Закон було опубліковано в "Голосі України" 17 серпня. З цього дня він почав діяти.

 

Загальна мобілізація

Також 15 серпня нардепи також ухвалили законопроєкт №7665 про продовження мобілізації в Україні. Вона триватиме щонайменше ще 90 днів – до 21 листопада.

Кого саме призиватимуть, а кого ні - ми писали тут.

16 серпня цей Закон №2501 підписав Президент. Про це свідчить інформація з карточки законопроєкта. Закон було опубліковано в "Голосі України" 17 серпня. З цього дня він почав діяти.

***

Читайте також: Продовження воєнного стану до 21 листопада: як це вплине на бізнес?

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»