• Посилання скопійовано

Увага! Воєнний стан продовжується ще на 30 днів – до 25 квітня

Вчора Президент України підписав Указ «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» №133/2022. Відповідний законопроєкт також було направлено до Верховноі Ради

Увага! Воєнний стан продовжується ще на 30 днів – до 25 квітня

14 березня Президент Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради з проханням продовжити дію воєнного стану в Україні. Парламент повинен затвердити відповідний указ глави держави.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідний законопроект на сайті ВРУ.

Відповідно до виданого указу президента, якщо парламент ухвалить законопроект 7168, то воєнний стан в Україні буде продовжено ще на 30 діб.

При цьому, термін дії запровадженого 24 лютого воєнного стану збігає о 5:30 ранку 26 березня 2022 року.

 

Від редакції: при введенні  в Україні з 24 лютого воєнного стану ми вже писали, що це  означає таке рішення для підприємств а громадян. Про це тут

Але на початку березня були прийняті закони, якими введено пільги зі сплати податків та звітування з них. Про це читайте тут та тут. Тож ці пільги також будуть продовжені у разі прийняття рішення ВРУ за згаданим проектом.

Всі новини щодо воєнного стану дивиться за посиланням.

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»