• Посилання скопійовано

Увага! Воєнний стан продовжено ще на місяць – до 25 травня: діє закон

21 квітня ВРУ підтримала президентський законопроєкт №7300, яким воєнний стан в Україні продовжено ще на 30 діб – до 25 травня. 22 квітня його було підписано Президентом та опубліковано в "Голосі України"

Увага! Воєнний стан продовжено ще на місяць – до 25 травня: діє закон

Нагадаємо, що вранці 24 лютого росія розпочала війну проти нашої держави. Тоді Президент оперативно підписав Указ №64/2022, яким в Україні запроваджено воєнний стан з 24 лютого  строком на 30 діб. Згодом його було продовжено ще на місяць, до 25 квітня включно.

Та, на жаль, війна триває й надалі. З огляду на це, 19 квітня Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт №7300 "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні".

За ним  воєнний стан в Україні продовжується з 05:30 25 квітня 2022 року строком на 30 діб (тобто до 25 травня).

21 квітня, на черговому засіданні ВРУ прийнято в цілому цей законопроєкт. Про це йдеться у його карточці.

22 квітня Закон було підписано Президентом та опубліковано в "Голосі України". Його було розміщено на сайті Голоса України 23 квітня. З його текстом можна ознайомитися тут.

Читайте також:

Воєнний стан діє до 25 травня: які наслідки для бізнесу? 

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»