• Посилання скопійовано

Нюанси продовження бронювання за новою постановою КМУ: подробиці від Мінекономіки

Зокрема, збільшено з одного до двох місяців строк, на який автоматично продовжено строк дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов’язаним відповідними рішеннями Мінекономіки

Нюанси продовження бронювання за новою постановою КМУ: подробиці від Мінекономіки

Міністерство аграрної політики України розповідає, що відповідно до повноважень, визначених ст. 13-1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, повідомляємо. Постановою КМУ від 02.12.2022 р. №1345 внесено зміни до постанови КМУ від 04.11.2022 р. №1259 «Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації». 

Зокрема, збільшено з одного до двох місяців строк, на який автоматично продовжено строк дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов’язаним відповідними рішеннями Мінекономіки згідно із постановою КМУ від 03.03.2022 р. №194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану».

Отже, надані військовозобов’язаним рішеннями Мінекономіки відстрочки, строк дії яких не закінчився станом на 10.11.2022 (дата, з якої Постанова набрала чинності), у тому числі тих, яким відстрочка продовжена на два місяці рішенням Мінекономіки, продовжуються автоматично на два місяці. 

Нагадаємо, що  процедура бронювання аграріїв відбувається виключно через електронний кабінет запитів на бронювання.

***

Читайте також:

Джерело: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»