• Посилання скопійовано

Заявки на отримання пільгового кредиту на житло в ПриватБанку можна подавати у Дії

Для подачі заявки на пільгову іпотеку треба лише натиснути кнопку «Почати» у єОселя в меню послуг Дії, вказати дані про житло, яке хотіли б придбати, вибрати ПриватБанк з переліку фінустанов

Заявки на отримання пільгового кредиту на житло в ПриватБанку можна подавати у Дії

Відтепер подати заявку на пільгову іпотеку від ПриватБанку за програмою єОселя можна у застосунку Дія – повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

Українці, які відповідають вимогам програми, можуть подати заявку на кредит у власному смартфоні за кілька кліків, а всі необхідні дані автоматично підтягуються з державних реєстрів. ПриватБанк став одним з перших партнерів державної програми доступного кредитування житла єОселя у жовтні цього року та вже розпочав видачу кредитів.

Для подачі заявки на пільгову іпотеку треба лише натиснути кнопку «Почати» у єОселя в меню послуг Дії, вказати дані про житло, яке хотіли б придбати, вибрати ПриватБанк з переліку фінустанов та надіслати заявку на розгляд. Заявку опрацюють протягом 24 годин, після цього ви отримаєте сповіщення від банку про попереднє рішення видачі кредиту.

єОселя – державна пільгова іпотека від держави зі ставкою 3%. На першому етапі послуга доступна для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.

 

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»