• Посилання скопійовано

Кабмін завершує розробку Держбюджету-2024: названі головні пріоритети

Проєкт Держбюджету-2024 буде ухвалено до 15 вересня. Пріоритетом №1 у 2024 році залишиться сектор безпеки й оборони, окремим акцентом будуть зарплати лікарів, вчителів та соцвиплати. За прогнозами, МЗП становитиме з 1 січня - 7100, а з 1 липня - 8000 грн

Кабмін завершує розробку Держбюджету-2024: названі головні пріоритети

Уряд має схвалити програму державного бюджету на 2024 рік до 15 вересня. Про це повідомив Шмигаль під час чергового засідання КМУ 5 вересня. 

Він підкреслив, що:

  • Пріоритетом №1 залишиться сектор безпеки й оборони. Техніка, зброя, дрони, ракети, снаряди – усе це максимально для нас важливо.
  • Другий пріоритет бюджету – зарплати лікарів, вчителів та соціальні виплати.
  • Третій пріоритет – відновлення. Для нас важливо продовжити та завершити проєкти відбудови, які вже стартували, а також започаткувати нові.

Від себе додамо, що ми вже неодноразово наводили прогнозні показники мінзарплати та прожиткового мінімуму на 2024 рік (про це тут та тут). 

Так от, за інформацією Мінфіну, під час прогнозування проєкту Держбюджету затверджено прогнозний розмір МЗП з 01 січня 2024 року ‒ 7100 грн, а з 01 липня – 8000 грн, а прожитковий мінімум для працездатних осіб – 3028 грн.

Прогнозний посадовий оклад працівника І тарифного розряду – у розмірі 3195 грн.

Всі основні показники Держбюджету будуть відомі тільки після ухвалення КМУ відповідного проєкту. Про це повідомимо окремо.

***

Читайте також:

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»