• Посилання скопійовано

Органи соцзахисту отримали відомості з реєстру зруйнованого та пошкодженого майна

Зазначена передача верифікованих даних була необхідна для продовження виплат допомоги особам, житло яких внаслідок бойових дій зруйноване або стало непридатним для проживання

Органи соцзахисту отримали відомості з реєстру зруйнованого та пошкодженого майна

Про це прозвітували на міжвідомчій нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

У нараді взяли участь представники Мінреінтеграції, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Мін’юсту, Мінфіну й обласних військових адміністрацій.

Як повідомили учасники наради, до управлінь соцзахисту вже передані верифіковані органами місцевого самоврядування дані про понад 16 тисяч житлових об’єктів, які відносяться до 2-3 категорії пошкодження.

Зазначена передача верифікованих даних була необхідна для продовження виплат допомоги особам, житло яких внаслідок бойових дій зруйноване або стало непридатним для проживання.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»