• Посилання скопійовано

Які питання в нових правилах мобілізації змінять при підготовці до ІІ читання?

За словами Арахамії, профільний комітет ВРУ вже готується до доопрацювання нового законопроєкту щодо мобілізації, який вчора був прийнятий у І читанні. Що змінять у першу чергу?

Які питання в нових правилах мобілізації змінять при підготовці до ІІ читання?

Нагадаємо, що 30 січня 2024 року у ВРУ було зареєстровано доопрацьований урядовий законопроєкт №10449 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

7 лютого Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроєкт щодо посилення мобілізації. Законопроєкт прийнято без пропозицій Комітету.

І от сьогодні Давид Арахамія у своєму Телеграм-каналі повідомив про питання, які вже знаходяться у Комітеті в роботі. А саме:

  1. Щодо людей з інвалідністю і тих, хто за ними доглядає, залишимо все в редакції чинного законодавства.
  2. Переглянемо ще раз підхід до аспірантів. Фінального рішення ще немає, будемо шукати компроміс.
  3. Точно неприйнятними є норми щодо блокування особистих рахунків громадян. Не бачу в Раді тих, хто би таке підтримував.

"Маємо збалансувати інтереси військового командування, бізнесу і громадян. Завдання не з легких, роботи буде багато", - додав він, зазначивши, що також йде робота у міжфракційній робочій групі над іншими пунктами законопроєкту.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»