• Посилання скопійовано

Шмигаль доручив розробити оновлену постанову про бронювання

Шмигаль доручив профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об'єктів і підприємств критичної інфраструктури

Шмигаль доручив розробити оновлену постанову про бронювання

«Інтерфакс-Україна» розповідає, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об'єктів і підприємств критичної інфраструктури.

«Обороноздатність – пріоритет номер один. Щотижня ухвалюємо рішення, які посилюють нашу державу. Водночас розуміємо, що ефективна оборона – це синергія зусиль фронту й тилу. Наші військові захищають Україну на передовій, але для їх забезпечення необхідна працююча економіка та інфраструктура», – сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За словами прем'єра, одним із ключових питань у цьому напрямі є справедливе та раціональне бронювання військовозобов'язаних, працівників підприємств, які справді критично важливі.

«Тут не має бути жодних спекуляцій і маніпуляцій. Тому доручаю профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену, більш справедливу постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об'єктів і підприємств критичної інфраструктури», – заявив Шмигаль.

За його словами, потрібні чіткі та зрозумілі критерії, щоб «ні у військових, ні в суспільства не виникало жодних запитань, чому ті чи інші люди заброньовані в нашій державі».

Як повідомлялося, Мінкультури підтвердило телеканалам, які беруть участь у телемарафоні «Єдині новини», статус критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Мінспорту надало у 2023 - 2024 роках Українській асоціації футболу (УАФ), а також футбольним клубам «Кривбас», «Дніпро-1», «Динамо Київ», «Оболонь», «Шахтар» статус критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»