• Посилання скопійовано

Уряд найближчим часом визначить перелік професій і посад для бронювання, – Веніславський

За словами Веніславського, після прийняття КМУ відповідних змін до Порядку №76 бронюватимуть не конкретних осіб, а фахівців, необхідних для критичних галузей промисловості

Уряд найближчим часом визначить перелік професій і посад для бронювання, – Веніславський

Кабінет Міністрів України визначить перелік професій і посад для бронювання військовозобов'язаних. Про це народний депутат Федір Веніславський сказав у коментарі для Times of Ukraine, розповідає УНІАН.

"Ми на рівні комітету розглядали алгоритми бронювання, намагалися, по-перше, чітко визначити перелік професій і посад, які можуть бути заброньовані. (По-друге. - Ред.), уникнути корупційних складових, щоби не особи бронювалися, а лише фахівці, які необхідні для критичних галузей промисловості, військово-промислового комплексу, оборонно-промислового комплексу. Перелік посад має бути найближчим часом визначений Кабінетом Міністрів України", – наголосив Веніславський.

Він додав, що за наявною інформацією, "буквально на наступному тижні має з'явитися відповідна постанова, де максимально повно і максимально, на наш погляд, з урахуванням ідеї справедливості буде визначено процес і категорії, критерії бронювання".

Джерело: УНІАН

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»