• Посилання скопійовано

Уряд збільшив перелік категорій заяв до Міжнародного реєстру збитків через Дію

Зареєструвати заяву можна не лише за «Пошкоджене, знищене житло» і «Смерть близького члена сімʼї», а й за «Пошкодження, знищення нежитлової нерухомості», «Втрату доступу та контролю над нерухомістю на ТОТ», «Серйозні тілесні ушкодження», «Примусову працю»

Уряд збільшив перелік категорій заяв до Міжнародного реєстру збитків через Дію

Уряд розширив перелік категорій, за якими українці можуть подавати заяви до Міжнародного реєстру збитків через Дію. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 7 березня. 

Глава Уряду зазначив, що відтепер зареєструвати заяву можна буде не лише за «Пошкоджене або знищене житло» чи «Смерть близького члена сімʼї», а ще за новими 6 категоріями. Це, зокрема, «Пошкодження або знищення нежитлового нерухомого майна», «Втрата доступу та контролю над нерухомим майном на тимчасово окупованих територіях», «Серйозні тілесні ушкодження», «Примусова праця» тощо.

«Українці зможуть подати відповідні заяви, а ми будемо працювати над тим, аби росія заплатила за свої злочини», — підкреслив Денис Шмигаль. Він також наголосив, що Уряд продовжує роботу над створенням Міжнародного компенсаційного механізму.

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»