• Посилання скопійовано

Відтепер в Резерв+ відображається причина порушення правил військового обліку

При останньому оновленні застосунку “Резерв+” з’явилося більше інформації щодо наявних порушень військового обліку. Тепер у ньому відображаються причини такого порушення

Відтепер в Резерв+ відображається  причина порушення правил військового обліку

Ми вже писали, що у новому релізі 1.6.1 Резерв+ оновився безпековий сертифікат. Але всім користувачам доведеться оновити застосунок до останньої версії, оскільки при авторизації за старою виникатиме попередження з вимогою це зробити.

Наразі ж Дар'я Тарасенко у своєму Телеграм-каналі вказала, що у додатку “Резерв+” почали відображатися причини, з яких до реєстру внесено інформацію про порушення правил військового обліку

При останньому оновленні застосунку “Резерв+” з’явилося більше інформації щодо наявних порушень військового обліку.

Якщо у призовника, військовозобов’язаного чи резервіста раніше просто могла бути наявна червона стрічка з інформацією, що наявне порушення правил військового обліку, то станом на сьогодні зазначається інформація про розшук, причина такого розшуку та дата початку розшуку. 

Інформація про причину - досить неконкретна.

 

Чому причини порушень некоректні?

Адвокатка навела приклад.  У військовозобов'язаного в Резерві+ є причина - неявка за повісткою. Однак на яку дату була повістка, на яку адресу була відправлена, чи була вона вручена - ця інформація не відображається.

І наостанок Тарасенко зауважила, що така відмітка не означає, що вас притягнуто до адміністративної відповідальності за такі порушення.

На практиці адвокати щодня стикаються із ситуаціями, коли така відмітка є, але постанова про притягнення до відповідальності не виносилась (тобто штрафу ще немає). 

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»