• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Рейтинг найбільших роботодавців регіонів України-2026: свіжі дані

Вилучено з «Моїх новин»

У 6 регіонах змінився лідер, а 8 компаній з рейтингу потрапили до Індексу Опендатаботу 2026. Найбільшим роботодавцем столиці та загалом України традиційно залишається Укрзалізниця – 169 952 працівники

Рейтинг найбільших роботодавців регіонів України-2026: свіжі дані

Опендатабот оновив щорічний рейтинг найбільших роботодавців України у кожному регіоні, проаналізувавши дані фінансової звітності українських підприємств. У 6 регіонах змінився лідер, а 8 компаній з рейтингу потрапили до Індексу Опендатаботу 2026.

Слідкуємо за змінами компаній за кількістю персоналу на сторінці Єдиного державного реєстру підприємств України.

Найбільшим роботодавцем столиці та загалом України традиційно залишається Укрзалізниця – 169 952 працівники. За рік співробітників там поменшало на 4,9%. Також Укрзалізниця входить до десятки найкращих компаній Індексу Опендатаботу у сфері транспорту та логістики.

Лідером на Дніпропетровщині залишається АТБ-Маркет – 46 649 працівників. За рік штат компанії збільшився на 1,2%. Компанія належить до групи АТБ, а також входить до переліку бізнесів, що потрапили до Індексу Опендатаботу у сфері роздрібної торгівлі. Варто зазначити, що АТБ загалом є одним із найбільших роботодавців країни.

На Полтавщині лідирує Аврора (ТОВ Вигідна покупка) – 14 590 співробітників. За рік компанії вдалося збільшити свій штат на 16%. Окрім цього Аврора входить до десятки найкращих бізнесів Індексу Опендатаботу у сфері роздрібної торгівлі.

Запоріжсталь, що також є частиною Індексу Опендатаботу, стала лідером у Запорізькій області. У компанії працює 8 039 співробітників. Порівняно з 2024 роком штат скоротився на 6,3%. Також компанія входить до СКМ – фінансово-промислової групи Ріната Ахметова.

Волинь цьогоріч у центрі уваги – компанія WOG (ТОВ Петрол Контракт), що належить до групи Континіум, має 5 490 співробітників і показала рекордне зростання штату майже у 1,7 раза. На запит Опендатаботу у WOG пояснили, що минулого року в компанії відбулася консолідація юридичних осіб. Тож зростання штату пов’язано радше з організаційними моментами, аніж реальним збільшенням кількості робочих місць. Це дозволило компанії стати новим лідером регіону, посунувши компанію Кромберг Енд Шуберт Україна Лу. Також WOG потрапив до цьогорічного Індексу Опендатаботу у сфері роздрібної торгівлі.

На Київщині найбільшим роботодавцем стала мережа магазинів Фора, що входить до Фоззі Груп – 9 462 співробітники. За рік штат збільшився на 3%. Компанія також потрапила до цьогорічного Індексу Опендатаботу у сфері роздрібної торгівлі.

Вінницька птахофабрика лідирує на Вінниччині та забезпечує роботою 6 636 людей: +11,3% за рік. Компанія входить до групи МХП, а також посіла перше місце у сфері сільського господарства у цьогорічному Індексі Опендатаботу.

На Львівщині найбільшим роботодавцем є ОККО-Драйв із 6 579 працівниками. За рік співробітників поменшало на 2%. Компанія входить до OKKO Group.

На Житомирщині лідирує ще один учасник Індексу Опендатаботу – мережа АЗК UPG (ПП Укрпалетсистем) – 4 154 співробітників. За рік компанія збільшила штат на 8%. Компанія входить до групи ЮПіДжі.

У Кіровоградській області найбільшим роботодавцем цьогоріч стала мережа магазинів Файно Маркет (ТОВ Вересень плюс), що має 3 569 працівників. За рік співробітників побільшало на 7%.

Тернопільщина представлена заводом кабельних мереж Се Борднетце-Україна з 3 215 працівниками: −9% за рік.

Завод Флекстронікс ТЗОВ – найбільший роботодавець Закарпаття. Штат компанії зменшився за рік на 6% до 2 408 працівників.

У Чернівецькій області вже другий рік поспіль лідирує мережа магазинів Тайстра груп – 1 163 співробітники. Водночас за рік працівників поменшало на 6%.

На Херсонщині лідерство цьогоріч за Taurt Medical (ТОВ Медикгруп). У компанії працює 426 людей: −6% за рік.

У 10 регіонах України найбільшими роботодавцями стали компанії, які забезпечують країну електроенергією:

  • Харківщина – Харківобленерго (4 829 працівників)
  • Хмельниччина – Хмельницькобленерго (2 846 співробітників)
  • Чернігівщина – Чернігівобленерго (2 839 працівників)
  • Рівненщина – Рівнеобленерго (1 853 співробітників)
  • Черкащина – Черкасиобленерго (3 281 працівник)
  • Сумщина – Сумиобленерго (3 025 співробітників)
  • Одещина – ДТЕК Одеські електромережі (3 578 працівників, компанія пов’язана з групою Систем Кепітал Менеджмент (СКМ))
  • Донеччина – Донбасенерго (1 114 співробітників, компанія входить до групи Максима Єфімова)
  • Івано-Франківщина – Прикарпаттяобленерго (2 887 працівників, компанія входить до групи братів Суркісів)
  • Миколаївщина – Миколаївобленерго (2 865 співробітників).

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Опендатабот

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»