Головна Усі новини Суспільство і життя Політика

Комітет з соцполітики ВРУ «за» перегляд рівня прожиткового мінімуму

За результатами обговорення декількох законопроектів щодо розміру прожиткового мінімуму Комітет рекомендував включити їх до порядку денного другої сесії ВРУ

Верховна Рада України повідомляє, що на засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів народними депутатами України – членами Комітету спільно із запрошеними представниками центральних органів виконавчої влади, об’єднань профспілок та організацій роботодавців, громадськості розглянуто низку законопроектів, спрямованих на законодавче врегулювання питань формування прожиткового мінімуму з метою забезпечення належного соціального захисту населення країни. Зокрема, це такі проекти:

За результатами обговорення вказаних законопроектів Комітетом прийнято рішення рекомендувати парламенту включити їх до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Крім того, Комітетом вирішено ініціювати проведення парламентських слухань з обговорення основних проблем формування прожиткового мінімуму, відповідності його затвердженого розміру реальним потребам сучасної людини з метою напрацювання дієвих рекомендацій щодо координації державної соціальної політики в напрямку забезпечення конституційного права громадян на достатній життєвий рівень.

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Суспільство і життя / Політика
Теги:
Пенсія , Суспільство , Матеріальна допомога , Фінансова допомога

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?