Головна Усі новини Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Мінекономіки зайнялося питанням збільшення лімітів доходів «єдинників»

Мінекономіки провело зустріч із громадськістю щодо фіскалізації бізнесу

Прес-служба Мінекономіки розповідає, що 18 листопада, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов разом зі своїм заступником Дмитром Романовичем провели зустріч з представниками громадських організацій.

У ході зустрічі були обговорені найбільш актуальні питання щодо використання РРО у підприємницькій діяльності та імплементації законодавчих нововведень.

Серед найбільш хвилюючих питань – обов'язковість ведення касового та бухгалтерського обліку, відсутність належного покриття інтернет-зв'язком, а також ризики несанкціонованого доступу до РРО.

«Сьогоднішня зустріч – це важливий крок до конструктивного діалогу між  владою та підприємцями. Якщо ми об'єднаємося, будемо довіряти один одному, то спільно напрацюємо найбільш ефективну модель для ведення бізнесу в Україні. А також запропонуємо зміни до законодавства, які будуть вигідними для всіх: і для держави, і для підприємців», – зазначив Міністр.

Також Тимофій Милованов підкреслив, що наразі одним з пріоритетних завдань Уряду є максимальне сприяння українцям у відкритті власної справи, а також допомога представникам мікробізнесу у розширенні своєї діяльності.

«Зараз ми вивчаємо питання підвищення лімітів для ФОПів, лібералізацію штрафних санкцій, пов’язаних із використанням РРО, запровадження мораторію на проведення перевірок. Крім того, Міністерство фінансів готує роз’яснення щодо бухгалтерського та товарного обліку, а також низки інших питань. Все це буде обговорюватись на найближчих засіданнях Координаційної Ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва», – поінформував Дмитро Романович.

Наприкінці зустрічі учасники домовились продовжити діалог за участю представників громадськості, бізнесу та інших Міністерств та відомств.

***

Читайте також:

Джерело
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Єдиний податок , Підприємці , РРО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі