• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Є питання щодо нових правил роботи з РРО? Задайте їх ДПС у м. Києві 29 листопада

Вилучено з «Моїх новин»

29 листопада ДПС у м. Києві проведе безкоштовний семінар для ФОП щодо нових правил роботи з РРО

Є питання щодо нових правил роботи з РРО? Задайте їх ДПС у м. Києві 29 листопада

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Як повідомляють податківці, захід організовано ДПС у м. Києві спільно з  Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією.

Тема семінару: «Актуальні питання застосування норм податкового законодавства фізичними особами-підприємцями».

Дата проведення: 29 листопада 2019 року.

Місце та час проведення:  Захід  відбудеться  у  приміщення Шевченківської районної  у  місті  Києві державної  адміністрації,  за адресою: м. Київ,  вул. Б. Хмельницького, 24, 2 поверх, зала засідань. Початок семінару о 15:00, реєстрація розпочнеться о 14:30.

Спікери: У семінарі візьмуть участь провідні фахівці Головного управління  ДПС у м. Києві.

Програма семінару додається.

Увага! Для участі у семінарі  необхідно заповнити форму попередньої реєстрації за посиланням.

Організатори залишають за собою право вносити зміни до програми семінару.

Додаткова інформація за телефонами: 236-16-42.

Програму проведення семінару на тему: «Актуальні питання застосування норм податкового законодавства фізичними особами - підприємцями» можна завантажити тут>>

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПС у м. Києві

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»