• Посилання скопійовано

Коли при безготівкових розрахунках ФОПам не потрібні РРО?

Підприємці мають право не застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків покупцями товарів на поточний рахунок у форматі IBAN незалежно від обраного споживачами способу оплати

Коли при безготівкових розрахунках ФОПам не потрібні РРО?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що платник єдиного податку 2 групи (фізична особа - підприємець) з 01.01.2022, незалежно від обсягу доходу, у разі здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів буде зобов’язаний проводити такі операції на повну суму продажу товарів через РРО та/або ПРРО у встановленому Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» порядку.

Тобто підприємці мають право не застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків покупцями товарів на поточний рахунок таких підприємців у форматі IBAN незалежно від обраного споживачами способу оплати.

***

Читайте також:

Джерело: ДПС у Харківській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»