• Посилання скопійовано

Як в Е-кабінеті заповнювати заяви про скасування реєстрації РРО?

Для додавання реєстраційного посвідчення до заяви про скасування реєстрації в Е-кабінеті необхідно у переліку документів для створення обрати «Заява про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій за формою №4-РРО»

Як в Е-кабінеті заповнювати заяви про скасування реєстрації РРО?

ДПС у Луганській області розповідає, що згідно з п. 1 глави 4 розд. II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 №547 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок №547), реєстрація реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) діє до дати скасування реєстрації РРО, що відбувається, зокрема, у випадку, коли суб’єктом господарювання подано заяву про скасування реєстрації РРО за формою №4-РРО (додаток 4 до Порядку №547) за ідентифікатором форми J/F 1313605 (далі – заява за формою №4-РРО).

Разом із заявою про скасування реєстрації суб’єкт господарювання надає реєстраційне посвідчення за формою №3-РРО (додаток 3 до Порядку №547) (п. 3 глави 4 розд. II Порядку №547).

Для додавання реєстраційного посвідчення до заяви про скасування реєстрації в Електронному кабінеті необхідно:

  • у приватній частині Електронного кабінету увійти до розділу «Введення звітності» та натиснути на кнопку «+ Створити»;
  • у переліку документів для створення обрати «Заява про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій за формою 4-РРО»;
  • під кнопкою «+ Створити» поставити позначку (J/F1360102) «Документ довільного формату», після чого натиснути кнопку «+ Створити»;
  • у верхній частині створеної та відкритої заяви за формою №4-РРО біля напису «Головний документ» натиснути на вкладку «Додатки» і потім вибрати (J/F1360102) «Документ довільного формату»;
  • у відкритому документі довільного формату в поле «Найменування файлу документа» необхідно додати електронну версію реєстраційного посвідчення.

Джерело: ДПС у Луганській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»