• Посилання скопійовано

«ПРРО ДПС» не має можливості інтеграції з терміналом: як заповнити фіскальні чеки?

За потреби заповнення рядків 11 – 18 фіскального чека після проведення оплати карткою на POS-терміналі – натиснути посилання «Відкрити дані про оплату» та у полях, що відкриються, ввести необхідні дані з чека POS-термінала

«ПРРО ДПС» не має можливості інтеграції з терміналом: як заповнити фіскальні чеки?

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків звертає увагу, що форму та зміст фіскального касового чека на товари (послуги) та інших розрахункових документів, надання покупцю яких є обов’язковим, встановлено Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженим наказом Мінфіну від 21.01.2016 №13 зі змінами та доповненнями.

При цьому п. 4 розд. II Положення №13 визначено, що рядки 11 – 18 фіскального чека заповнюються у разі застосування під час проведення розрахунків з використанням електронного платіжного засобу (платіжної картки) платіжного терміналу, з’єднаного або поєднаного з реєстратором розрахункових операцій.

На теперішній час можливість інтеграції програмного забезпечення «ПРРО ДПС» з банківськими платіжними терміналами (POS-терміналами) для розрахунку карткою не реалізовано.

Водночас у разі здійснення розрахункових операцій через програмний РРО та оплати платіжною карткою для проведення розрахунку за чеком суб’єкту господарювання слід обрати форму оплати та в області розрахунків за чеком натиснути іконку «Безготівкова».

За потреби заповнення рядків 11 – 18 фіскального чека після проведення оплати карткою на POS-терміналі – натиснути посилання «Відкрити дані про оплату» та у полях, що відкриються, ввести необхідні дані з чека POS-термінала. Введені дані будуть роздруковані у фіскальному чеку. Незаповнені поля у фіскальному чеку не друкуються.

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»