• Посилання скопійовано

Чи слід подавати Повідомлення за ф. №5-ПРРО при отриманні "хмарного" ключа?

Повідомлення за ф. №5-ПРРО заповнюється на підставі даних сертифіката до електронного ключа, який обрано для застосування в ПРРО, незалежно від типу ключа

Чи слід подавати Повідомлення за ф. №5-ПРРО при отриманні "хмарного" ключа?

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що суб’єкту господарювання потрібно подавати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою №5-ПРРО для електронної печатки програмного реєстратора розрахункових операцій із зазначенням даних про ідентифікатор ключа з «Хмарного сховища», який обрано для застосування ПРРО.

При цьому Повідомлення за ф. №5-ПРРО заповнюється на підставі даних сертифіката до електронного ключа, який обрано для застосування в ПРРО, незалежно від типу ключа.

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»