• Посилання скопійовано

Оптовий продаж алкоголю за готівку: що із застосуванням РРО/ПРРО?

Оптовий продаж алкоголю за готівку хоча і не супроводжується обов’язком продавця визначати свої зобов’язання зі сплати акцизного податку, але не звільняє його від РРО

Оптовий продаж алкоголю за готівку: що із застосуванням РРО/ПРРО?

ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що оптовий продаж алкогольних напоїв за готівку хоча і не супроводжується обов’язком продавця визначати свої зобов’язання зі сплати акцизного податку, але не звільняє його від обов’язку здійснювати продаж алкогольних напоїв у такий спосіб із дотриманням вимог щодо форми та змісту розрахункових документів.

Таким чином, у разі оптового продажу алкогольних напоїв за готівку таку розрахункова операція в обов’язковому порядку має бути проведена із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та/або програмного РРО на повну суму покупки та має супроводжуватись видачею особі, яка здійснила оплату та отримує товар, розрахункового документа встановленої форми та змісту разом з видачею відповідного пакету документів (податкова накладна, сертифікат відповідності тощо) для обліку товару суб’єктом господарювання, який придбав такий товар.

Водночас звертаємо увагу, що в описаній ситуації реквізити марок акцизного податку у розрахункових документах не зазначаються.

Джерело: Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»