• Посилання скопійовано

Коли може бути виконано автоматичне закриття зміни на ПРРО?

Автоматичне закриття зміни на ПРРО виконується тільки для ПРРО, на якому відкрито зміну авторизованим користувачем, та лише за умови, що ПРРО перебуває в активному стані

Коли може бути виконано автоматичне закриття зміни на ПРРО?

ДПС у Львівській області розповідає, що керівництво користувача ПРРО для версій Android, iOS, Windows, що розміщене у банері «Програмні РРО» на вебпорталі ДПС, містить детальну інформацію про налаштування режиму автоматичного закриття зміни у підрозділі «Автозакриття зміни» розділу «Налаштування ПЗ ПРРО».

Автоматичне закриття зміни на ПРРО виконується тільки для ПРРО, на якому відкрито зміну авторизованим користувачем, та лише за умови, що ПРРО перебуває в активному стані, тобто програмне забезпечення ПРРО не повинно бути закритим.

За вказаних умов та за наявності відповідного налаштування на ПРРО відбувається автоматичне закриття зміни. 

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»