• Посилання скопійовано

В Е-кабінеті інформація щодо Z-звітів відображається не в повному обсязі: що робити?

Якщо в Е-кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі, то для перевірки та з’ясування причин виникнення помилки слід зробити скріншот з Електронного кабінету та надіслати його з інформацією про помилку до ДПС

В Е-кабінеті інформація щодо Z-звітів відображається не в повному обсязі: що робити?

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків розповідає, що у приватній частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС, у режимі «Зведені звіти» меню «Дані РРО» надається можливість на отримання зведених звітів по днях (заданий період не повинен перевищувати 1 місяць) та в режимі «Чеки» меню «Дані РРО» надається можливість на отримання інформації даних фіскальних чеків (заданий період не повинен перевищувати 1 місяць).

Отже, якщо суб’єкт господарювання, який надсилав Z-звіти, сформовані реєстраторами розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмними РРО, до фіскального сервера, проте в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі, то для перевірки та з’ясування причин виникнення помилки необхідно зробити скріншот з Електронного кабінету та надіслати його з інформацією про помилку до ДПС на електронну пошту prro@tax.gov.ua.

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»