• Посилання скопійовано

Обов’язки касира на ПРРО виконує керівник: чи потрібно отримати додатковий ЕЦП?

Якщо на ПРРО застосовуватиметься кваліфікований електронний підпис керівника юридичної особи, який виконує обов’язки касира, то необхідно подати повідомлення

Обов’язки касира на ПРРО виконує керівник: чи потрібно отримати додатковий ЕЦП?

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що у разі якщо на програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі – ПРРО) застосовуватиметься кваліфікований електронний підпис керівника (директора) юридичної особи, який виконує обов’язки касира, то необхідно подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою № 5-ПРРО (J/F1391802) з даними сертифіката до електронного ключа, який обрано для застосування в ПРРО. 

При цьому отримувати додатковий кваліфікований електронний підпис для застосування в ПРРО керівнику (директору) юридичної особи у такому разі не потрібно.

Джерело: ДПС у Київській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»