• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Представництво - платник ПДВ особисто відповідає за порушення

Вилучено з «Моїх новин»

Лист ДПСУ від 01.11.2012 р. №4540/0/61-12/12-0016

Представництво - платник ПДВ особисто відповідає за порушення

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ГНСУ сообщила, что представительство нерезидента, не имеющее статуса юридического лица, может быть зарегистрировано плательщиком НДС, а при соблюдении условия, предусмотренного п. 181.1 НКУ, подлежит обязательной регистрации плательщиком.

Следовательно, именно представительство, зарегистрированное плательщиком НДС, имеет определенные НКУ права и обязанности плательщика НДС и несет ответственность за допущенные нарушения. 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Держрегулювання/Підприємництво

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Підприємництво»