Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Використовувати газові балони у закладах громадського харчування небезпечно

Неправильне використання газобалонних установок та неналежне їх наповнення взимку може призвести до особливо тяжких наслідків. Держгірпромнагляд застерігає усіх суб’єктів господарювання, що використовують у своїй діяльності газ пропан-бутан: для його безпечної експлуатації необхідно користуватися послугами спеціалізованих підприємств газового господарства, які гарантують правильне наповнення балонів та їх герметизацію.

Наповнення балонів на автомобільних газових заправках, що не мають спеціального обладнання для контролю ступеню наповнення ваговим методом, заборонено і становить смертельну небезпеку.

Нагадаємо, влаштування газобалонних установок скрапленого вуглеводневого газу в ресторанах та кафе допускається лише за проектною документацією, що має відповідати вимогам чинних Державних будівельних норм, Правил безпеки систем газопостачання України та інших нормативних актів. На зберігання та застосування балонів повинен бути оформлений дозвіл Держгірпромнагляду.

Відповідальність за технічний стан і безпечну експлуатацію газових балонів та газового обладнання у підприємствах торгівлі покладається на їхніх власників. Особи, винні у порушенні Правил безпеки систем газопостачання України, несуть дисциплінарну, адміністративну, матеріальну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Громадське харчування , Суспільство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі