• Посилання скопійовано

Ще два виші отримали право на підготовку фахівців за кваліфікацією «арбітражний керуючий»

Сумський державний університет та Харківський національний автомобільно-дорожній університет отримали дозвіл Міністерства юстиції на підготовку спеціалістів за кваліфікацією «арбітражний керуючий». Про це повідомив міністр юстиції О. Лавринович.

За словами міністра, станом на 4 квітня 2012 року вже 16 вищих навчальних закладів в Україні отримали право готувати спеціалістів для здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Так, у столиці України м. Києві фахівців за цією кваліфікацією готуватимуть Міжнародний інститут бізнесу, Міжрегіональна Академія управління персоналом, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, Міжнародна академія фінансів та інвестицій, Київський національний торговельно-економічний університет, Національний авіаційний університет.

Крім столичних навчальних закладів, таке право також отримали Кримський інститут економіки та господарського права (м. Сімферополь), Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка (м. Луганськ, с. Ювілейне), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Луганськ), Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля (м. Дніпропетровськ), Закарпатський державний університет (м. Ужгород) та Хмельницький університет управління та права (м. Хмельницький), Національний університет «Одеська юридична академія» (м. Одеса) та Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв).

Міністр юстиції нагадав, що для організації курсів з підготовки арбітражних керуючих до Мін’юсту може звернутися будь-який вищий навчальний заклад третього або четвертого рівня акредитації, що здійснює підготовку за напрямами: «Право», «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування» або «Державне управління». Мін’юст було визначено головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства Указом Президента України від 6 квітня 2011 року №395/2011.

Підготовчі курси арбітражних керуючих може пройти будь-яка фізична особа, яка має повну вищу юридичну або повну вищу економічну освіту та стаж роботи за спеціальністю не менше трьох років. Після завершення курсів такі особи, на підставі рішення екзаменаційної комісії, отримуватимуть свідоцтва про присвоєння кваліфікації арбітражного керуючого.

Строк дії свідоцтва становить два роки з моменту його видачі. Протягом цього строку власник свідоцтва матиме право звертатися за отриманням ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражних керуючих.

Як відомо, Мін’юст визначено головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства Указом Президента України від 6 квітня 2011 року №395/2011.

 

Рубрика: Держрегулювання/Закони та підзаконні акти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Закони та підзаконні акти»