Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Релігійні організації звільнили від сплати адмізбору за державну реєстрацію змін до відомостей у ЄДР

ВРУ прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» щодо оформлення документів релігійних організацій" у першому читанні

Законопроект №6642 підтримало 231 народних депутатів.

Як повідомляє прес-служба ВРУ, законопроектом пропонується встановити, що не потребують нотаріального засвідчення підписи осіб на рішенні уповноваженого органу управління релігійної організації, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про релігійну організацію, що містяться в ЄДР, та на установчому документі, а також передавальному акті (у разі злиття, приєднання, перетворення) та розподільчому балансі (у разі поділу або виділу) релігійної організації як юридичної особи.

Проектом також пропонується звільнити релігійні організації від сплати адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей у Єдиному державному реєстрі.

Відповідні зміни передбачається внести до Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

***

Читайте також: ДФС перенесе релігійні організації зі старого реєстру до нового

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Неприбуткові установи , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?