• Посилання скопійовано

У КУпАП врегулюють окремі питання у зв’язку з припиненням ФСС

Урядом зареєстровано у ВРУ законопроєкт зі змінами до КУпАП щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України

У КУпАП врегулюють окремі питання у зв’язку з припиненням ФСС

Нагадаємо, що Законом №2620-ІХ з 1 січня 2023 року об’єднано адміністративні структури ПФУ та ФСС для скорочення адміністративних видатків та підвищення ефективності виконання ключових функцій фондів. З цього часу уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України. Докладно про це ми розповідали в аналітичній статті від редакції.

Для реалізації прийнятих норм КМУ доручено вжити заходів, що випливають із зазначеного Закону.

Так, 21 серпня у ВРУ зареєстровано урядовий законопроєкт №9632 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання окремих питань у зв’язку з припиненням Фонду соціального страхування України". Поки що його тексту немає.

Як розповів Т. Мельничук, законопроєктом пропонується в КУпАП:

  • виключити норми, що стосувалися повноважень органів Фонду соціального страхування України,
  • надати право на розгляд справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушеннями законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, органам Пенсійного фонду України.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Закони та підзаконні акти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Закони та підзаконні акти»