Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Порядок подання органу ліцензування документів в електронній формі планують удосконалити

Мінекономрозвитку оприлюднило проект нового Порядку подання органу ліцензування документів в електронній формі та інформування здобувача ліцензії, ліцензіата про результати розгляду таких документів в електронній формі

Мінекономрозвитку оприлюднило проект постанови КМУ “Про затвердження Порядку подання органу ліцензування документів в електронній формі та інформування здобувача ліцензії, ліцензіата про результати розгляду таких документів в електронній формі і про визнання такою, що втратила чинність постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 561”.

Як зазначено у пояснювальній записці, метою прийняття проекту постанови є удосконалення процедури організації подання документів в електронній формі до органу ліцензування та інформування здобувача ліцензії, ліцензіата про результати розгляду таких документів в електронній формі.

 

Порядок подання електронних документів та замовлення послуги

Електронні документи (заява та документи, визначені Законом) подаються до органу ліцензування через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

Документи, які існують тільки в паперовій формі, до заяви додаються у форматі PDF із накладенням на них ЕЦП.

У разі подання електронних документів, документи на паперових носіях не подаються. 

 

Отримання та реєстрація електронних документів органом ліцензування

Уповноважена особа органу ліцензування перевіряє надходження електронних документів не рідше двох разів на день (у першій та другій половині робочого дня).

При надходженні електронні документи реєструються в системі органу ліцензування, про що автоматично інформується здобувач ліцензії, ліцензіат, через персональний кабінет на Єдиному державному порталі адмінпослуг та за бажанням здобувача ліцензії, ліцензіата – засобами телекомунікаційного зв’язку. 

 

Розгляд електронних документів органом ліцензування та інформування  про результати розгляду

Орган ліцензування здійснює розгляд електронних документів і за результатами їх розгляду приймає рішення у порядку та строки, встановлені Законом.

Орган ліцензування повідомляє здобувача ліцензії, ліцензіата про прийняте рішення в електронній формі через персональний кабінет на Єдиному державному порталі адміністративних послуг та за бажанням здобувача ліцензії, ліцензіата – засобами телекомунікаційного зв’язку, а також оприлюднює таке рішення на своєму офіційному веб-сайті.

На електронні документи, що видаються органом ліцензування, накладається ЕЦП керівника або уповноваженої особи органу ліцензування.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Електронний документ , Ліцензія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі