Головна Усі новини Держрегулювання Ліцензії і дозволи

Заяву на отримання ліцензії на оптову торгівлю та виробництво спирту, алкоголю та тютюну можна буде подати в електронному вигляді

ДФСУ до кінця квітня 2018 року буде запроваджено новий сервіс щодо подання заяви в електронному вигляді через «Єдине вікно»

У «Вісник. Офіційно про податки» звертають увагу суб’єктів господарювання, які мають намір отримати ліцензії на оптову торгівлю та виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, на наступне.

ДФСУ до кінця квітня 2018 р. буде запроваджено новий сервіс щодо подання заяви в електронному вигляді через «Єдине вікно» (переоформлення/отримання дубліката/анулювання ліцензії та внесення чергового платежу за ліцензію (щорічний платіж)), з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності.

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Держрегулювання / Ліцензії і дозволи
Теги:
Акциз , Алкоголь , Ліцензія , Тютюнові вироби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі