Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Укрдержреєстр відкрив доступ до Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб – підприємців

Закритими залишаються лише ті відомості, які охороняються законодавством про захист персональних даних

З 19 жовтня 2013 року користувачам мережі Інтернет надано доступ майже до всіх відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

«На сайті Укрдержреєстру додатково можна отримати відомості про засновників, відокремлені підрозділи юридичних осіб та багато іншої інформації, що сприятливо вплине на розвиток ділового середовища України на засадах прозорості та відкритості.

 

При цьому, закритими залишаться лише ті відомості, які охороняються законодавством про захист персональних даних» – підкреслив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Ця ініціатива ще раз підтверджує факт того, що Укрдержреєстр продовжує створювати оптимальні та зручні інструменти для користування електронними сервісами, а також нарощувати свою присутність у мережі Інтернет.

Як повідомлялось раніше, Державна реєстраційна служба України вже запровадила ряд сучасних технологій для зручності осіб, які потребують допомоги та консультацій у сфері державної реєстрації: електронна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, консультації за допомогою Skype, тощо.

Джерело
Державна реєстраційна служба України
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Єдиний державний реєстр , Підприємці , Персональні дані

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі